Vibrátory  

 

V I B E  T H E R A P Y

 

Dokonalý intenzivní prožitek

Jak vybírat vibrátory

Vibrátor si můžete vybrat na základě několika kritérií.

Prvním z nich je velikost vibrátoru.

Každé ženě bude vyhovovat jiná velikost. Často se stává, že když muž vybírá ženě vibrátor, s jeho velikostí to tak trochu přežene. Proto by si měla sama žena určit, co je právě pro ni ideální. Při výběru velikosti je také důležité rozhodnout se, jak budete vibrátor používat.

K stimulaci klitorisu, vaginálního nebo análního otvoru se hodí spíše vibrátory malé. K dráždění G bodu jsou vhodné vibrátory zahnuté. Vybírat si můžete vibrátory ve velikosti od 10 cm. Nejprodávanější jsou vibrátory ve velikosti od 16 do 20 cm.

Dále vybírejte podle materiálu.

Na trhu jsou vibrátory plastové, kovové, gelové.  Za nejkvalitnější se považují vibrátory vyrobené z lékařského silikonu, který je zdravotně naprosto nezávadný.

Samozřejmě ve výběru nás vždy ovlivní cena.

Ale co se týká erotických pomůcek, cena zde vypovídá o kvalitě. Vybírejte vždy raději kvalitnější výrobky, které nemohou ohrozit vaše zdraví.

Moderní vibrátory nabízí zajímavé funkce, jakou může být např. stimulace G bodu, vodotěsnost, originální design, krásné barvy nebo vibrační programy. Ale pozor ať se na své vibrační hračce nestanete závislá. Nevěříte, že existuje závislost na vibrátorech, věřte tomu, že některé ženy ji získají.

* AKCE!

nyní cena jen 699 Kč !

      (běžná cena od  1200 Kč)
    * expedujeme do 24 hod.
    * Dárek ZDARMA

   
    * Garance vrácení peněz

Kontakt

Vibrátor Vibe Therapy

Objednávky ihned po telefonu.

Dále by Vás mohlo zajímat

Přečtěte si návod jak vybírat vibrátory. Jedním z důležitých faktorů je materiál. Nejkvalitnější je lékařský silikon. Řada nejluxusnějších vibrátorů se skládá z těchto tří typů. Vibrátor Vibe Therapy SERENE, Vibrátor Vibe Therapy SUTRA a Vibrátor Vibe Therapy TRI pink nebo levander. Oblíbená novinka jsou Vibrátory Fun Factory, které se vyznačují velmi originálním vzhledem, zajímavým designem a realistickou podobou. Pro muže doporučujeme erotické pomůcky umělé vagíny a umělé zadečky pro nezapomenutelné zážitky.

Právě přišel čas na to vyzkoušet nový We Vibe 3 a zjistit, v čem je tato řada vibrátorů odlišná. V případě, že použijete správný anální vibrátor, získáte několikanásobně silnější orgasmus. Vyberte si podle gusta. Velký maxi dildo XXL je určen pro tvrdý sex, zatímco mini vibrátor můžete nosit i v kabelce