Vibrátory  

 

V I B E  T H E R A P Y

 

Dokonalý intenzivní prožitek

Lékařský silikon

Vibrátory této značky se řadí mezi jedny z nejluxusnějších sexuálních pomůcek určených ženám.

Každou z nás může potěšit funkčnost těchto vibrátoru, do detailů promyšlené tvarování, krásné barvy a také přijatelná cena.

Vibrátory Vibe Therapy jsou vyráběny z lékařského silikonu. Lékařský silikon se řadí mezi špičku materiálů užívaných v erotickém průmyslu.

Lékařský silikon

je velmi přizpůsobivý ženskému tělu, velice rychle získává tělesnou teplotu, tento materiál je naprosto zdravotně nezávadný, hypoalergenní.

Také hygienická údržba je jednoduchá.

Ženy mohou ocenit měkkost a ohebnost tohoto materiálu. Už samotný název vibrátorů této řady Vibrační terapie mluví za vše. Tyto dokonale funkční vibrátory mohou každé ženě pomoci utéct z denního stresu a rutiny. Když jste single, užijte si jistý orgasmus s vibrátory Vibe Therapy. Když máte partnera, naučte jej, jak vám udělá radost s těmito dokonalými sexuálními pomůckami.

* AKCE!

nyní cena jen 699 Kč !

      (běžná cena od  1200 Kč)
    * expedujeme do 24 hod.
    * Dárek ZDARMA

   
    * Garance vrácení peněz

Kontakt

Vibrátor Vibe Therapy

Objednávky ihned po telefonu.

Dále by Vás mohlo zajímat

Přečtěte si návod jak vybírat vibrátory. Jedním z důležitých faktorů je materiál. Nejkvalitnější je lékařský silikon. Řada nejluxusnějších vibrátorů se skládá z těchto tří typů. Vibrátor Vibe Therapy SERENE, Vibrátor Vibe Therapy SUTRA a Vibrátor Vibe Therapy TRI pink nebo levander. Oblíbená novinka jsou Vibrátory Fun Factory, které se vyznačují velmi originálním vzhledem, zajímavým designem a realistickou podobou. Pro muže doporučujeme erotické pomůcky umělé vagíny a umělé zadečky pro nezapomenutelné zážitky.

Právě přišel čas na to vyzkoušet nový We Vibe 3 a zjistit, v čem je tato řada vibrátorů odlišná. V případě, že použijete správný anální vibrátor, získáte několikanásobně silnější orgasmus. Vyberte si podle gusta. Velký maxi dildo XXL je určen pro tvrdý sex, zatímco mini vibrátor můžete nosit i v kabelce