Vibrátory  

 

V I B E  T H E R A P Y

 

Dokonalý intenzivní prožitek

Vibe Therapy SERENE

Tento velmi elegantní vibrátor má tvar jemné spirály s velmi dráždivými výstupky na bocích. Dokonale promyšlený tvar tohoto vibrátoru přináší ženám velmi intenzivní pocity.

Samozřejmostí je jednoduché ovládání a nastavitelnost vibrací (3 vibrace plynulé, 4 vibrace pulsační).

Vibrátor Vibe Therapy SERENE je vyroben z lékařského silikonu, mezi jeho výhody patří tichá chod, mohutnost a síla vibrací. Tuto elegantní erotickou hračku si můžete naplno užívat i ve sprše díky jeho vodotěsnosti!

Délka tohoto vibrátoru je 23,5 cm, průměr 2,5 – 4 cm.

Pohon vibrátoru je na baterie 2x AA. SERENE si můžete vybrat v bílé, růžové nebo modré barvě.

* AKCE!

nyní cena jen 699 Kč !

      (běžná cena od  1200 Kč)
    * expedujeme do 24 hod.
    * Dárek ZDARMA

   
    * Garance vrácení peněz

Kontakt

Vibrátor Vibe Therapy

Objednávky ihned po telefonu.

Dále by Vás mohlo zajímat

Přečtěte si návod jak vybírat vibrátory. Jedním z důležitých faktorů je materiál. Nejkvalitnější je lékařský silikon. Řada nejluxusnějších vibrátorů se skládá z těchto tří typů. Vibrátor Vibe Therapy SERENE, Vibrátor Vibe Therapy SUTRA a Vibrátor Vibe Therapy TRI pink nebo levander. Oblíbená novinka jsou Vibrátory Fun Factory, které se vyznačují velmi originálním vzhledem, zajímavým designem a realistickou podobou. Pro muže doporučujeme erotické pomůcky umělé vagíny a umělé zadečky pro nezapomenutelné zážitky.

Právě přišel čas na to vyzkoušet nový We Vibe 3 a zjistit, v čem je tato řada vibrátorů odlišná. V případě, že použijete správný anální vibrátor, získáte několikanásobně silnější orgasmus. Vyberte si podle gusta. Velký maxi dildo XXL je určen pro tvrdý sex, zatímco mini vibrátor můžete nosit i v kabelce