Vibrátory  

 

V I B E  T H E R A P Y

 

Dokonalý intenzivní prožitek

Vibe Therapy SUTRA

Tento typ vibrátoru je navržen tak, aby docházelo k většímu dráždění G-bodu.

Vibe Therapy SUTRA je na konci lehce zahnutý a po celém povrchu je rýhování, které slouží k většímu prožitku. Samozřejmostí je také lékařský silikon, snadné ovládání, volba mezi třemi stupni intenzity vibrací a čtyřmi vibračními programy, vodotěsnost.

Vibe Therapy SUTRA má délku 23 cm a průměr 3,2 – 3,9 cm. Vibrátor funguje na 2 baterie AA. Tvar je navržen tak, aby seděl dokonale v ruce.

* AKCE!

nyní cena jen 699 Kč !

      (běžná cena od  1200 Kč)
    * expedujeme do 24 hod.
    * Dárek ZDARMA

   
    * Garance vrácení peněz

Kontakt

Vibrátor Vibe Therapy

Objednávky ihned po telefonu.

Dále by Vás mohlo zajímat

Přečtěte si návod jak vybírat vibrátory. Jedním z důležitých faktorů je materiál. Nejkvalitnější je lékařský silikon. Řada nejluxusnějších vibrátorů se skládá z těchto tří typů. Vibrátor Vibe Therapy SERENE, Vibrátor Vibe Therapy SUTRA a Vibrátor Vibe Therapy TRI pink nebo levander. Oblíbená novinka jsou Vibrátory Fun Factory, které se vyznačují velmi originálním vzhledem, zajímavým designem a realistickou podobou. Pro muže doporučujeme erotické pomůcky umělé vagíny a umělé zadečky pro nezapomenutelné zážitky.

Právě přišel čas na to vyzkoušet nový We Vibe 3 a zjistit, v čem je tato řada vibrátorů odlišná. V případě, že použijete správný anální vibrátor, získáte několikanásobně silnější orgasmus. Vyberte si podle gusta. Velký maxi dildo XXL je určen pro tvrdý sex, zatímco mini vibrátor můžete nosit i v kabelce