Vibrátory  

 

V I B E  T H E R A P Y

 

Dokonalý intenzivní prožitek

Vibrátor Vibe Therapy SERENE

Dalším luxusním vibrátorem je Vibe Therapy SERENE.

Při pohledu na tento vibrátor se možná kdejaká žena zamyslí, jaký význam má jeho tvar jemné spirály a výstupky na bocích. Když SERENE vyzkoušíte, vše vám bude jasné. Dokonalé navržení tohoto vibrátoru přináší ženám velmi dráždivé a intenzivní pocity. Stejně jako u ostatních vibrátorů Vibe Therapy, je i u SERENE jednoduché ovládání. Jedno tlačítko slouží k zapnutí a vypnutí a pomocí dalšího si nastavíte vibrace. Ženy ocení tichý chod tohoto vibrátoru, materiál, z kterého je vyroben (lékařský silikon), mohutnost této sexuální hračky a sílu vibrací. Samozřejmě si s Vibe Therapy SERENE můžete užít i ve sprše, díky jeho vodotěsnosti. A na závěr samozřejmě nesmíme zapomenout zmínit rozměry tohoto luxusního vibrátoru. Délka je 23,5 cm a šířka 2,5 – 4 cm. Pohon vibrátoru zajistí 2x AA baterie. Vibrátor Vibe Therapy SERENE si můžete koupit v bílé, růžové nebo modré barvě.

* AKCE!

nyní cena jen 699 Kč !

      (běžná cena od  1200 Kč)
    * expedujeme do 24 hod.
    * Dárek ZDARMA

   
    * Garance vrácení peněz

Kontakt

Vibrátor Vibe Therapy

Objednávky ihned po telefonu.

Dále by Vás mohlo zajímat

Přečtěte si návod jak vybírat vibrátory. Jedním z důležitých faktorů je materiál. Nejkvalitnější je lékařský silikon. Řada nejluxusnějších vibrátorů se skládá z těchto tří typů. Vibrátor Vibe Therapy SERENE, Vibrátor Vibe Therapy SUTRA a Vibrátor Vibe Therapy TRI pink nebo levander. Oblíbená novinka jsou Vibrátory Fun Factory, které se vyznačují velmi originálním vzhledem, zajímavým designem a realistickou podobou. Pro muže doporučujeme erotické pomůcky umělé vagíny a umělé zadečky pro nezapomenutelné zážitky.

Právě přišel čas na to vyzkoušet nový We Vibe 3 a zjistit, v čem je tato řada vibrátorů odlišná. V případě, že použijete správný anální vibrátor, získáte několikanásobně silnější orgasmus. Vyberte si podle gusta. Velký maxi dildo XXL je určen pro tvrdý sex, zatímco mini vibrátor můžete nosit i v kabelce