Vibrátory  

 

V I B E  T H E R A P Y

 

Dokonalý intenzivní prožitek

Vibrátor Vibe Therapy SUTRA

Vibe Therapy SUTRA

byl navržen přesně tak, aby docházelo k dráždění bodu G.

Tento vibrátor je na konci lehce zahnutý a po celém povrchu je rýhování, které zajistí ještě větší stupeň prožitku. Vibrátor Vibe Therapy SUTRA se může chlubit vodotěsností a kvalitním materiálem (lékařský silikon). SUTRA je navržen tak, aby dokonale padl do ruky a ničím nenarušoval velmi silný sexuální prožitek.

Stejně jako ostatní vibrátory Vibe Therapy se i SUTRA velmi jednoduše ovládá a vy sama si můžete vybrat, který stupeň vibrací je pro vás ten pravý. Vybírat můžete mezi třemi stupni vibrací a čtyřmi vibračními programy. Délka tohoto vibrátoru je 23 cm a průměr 3,2 – 3,9 cm.

* AKCE!

nyní cena jen 699 Kč !

      (běžná cena od  1200 Kč)
    * expedujeme do 24 hod.
    * Dárek ZDARMA

   
    * Garance vrácení peněz

Kontakt

Vibrátor Vibe Therapy

Objednávky ihned po telefonu.

Dále by Vás mohlo zajímat

Přečtěte si návod jak vybírat vibrátory. Jedním z důležitých faktorů je materiál. Nejkvalitnější je lékařský silikon. Řada nejluxusnějších vibrátorů se skládá z těchto tří typů. Vibrátor Vibe Therapy SERENE, Vibrátor Vibe Therapy SUTRA a Vibrátor Vibe Therapy TRI pink nebo levander. Oblíbená novinka jsou Vibrátory Fun Factory, které se vyznačují velmi originálním vzhledem, zajímavým designem a realistickou podobou. Pro muže doporučujeme erotické pomůcky umělé vagíny a umělé zadečky pro nezapomenutelné zážitky.

Právě přišel čas na to vyzkoušet nový We Vibe 3 a zjistit, v čem je tato řada vibrátorů odlišná. V případě, že použijete správný anální vibrátor, získáte několikanásobně silnější orgasmus. Vyberte si podle gusta. Velký maxi dildo XXL je určen pro tvrdý sex, zatímco mini vibrátor můžete nosit i v kabelce