Vibrátory  

 

V I B E  T H E R A P Y

 

Dokonalý intenzivní prožitek

Vibrátor Vibe Therapy ZEST

Vibrátorů je na trhu celá řada, mnohdy je pak složité si vhodnou alternativu vybrat. Pomoci v rozhodování může moderní vibrátor Vibe Therapy Zest, což je velice tichý, a poměrně nenápadný vibrátor, který však dělá lidovému rčení – tichá voda břehy mele – tu správnou reklamu. Vibe Therapy Zest je velice dobrou volbou i pro ty, kteří chtějí vlastnit úplně svůj první vibrátor.

Vibrátor Vibe Therapy ZEST je moderní vibrátor pro moderní ženy

Jestliže pořád váháte, který vibrátor pro sebe, nebo svoji partnerku pořídit, pak vsaďte právě na Vibe Therapy Zest, rozhodně neuděláte chybu. Jedná se o moderní vibrátor, který splňuje snad vše, co moderní žena, v moderním světě potřebuje. Je velice tichý, ale umí hodně.

Vibrátor Vibe Therapy ZEST má povrch jako nejjemnější kůže

Jeho speciální povrch je vyroben z lékařského silikonu, tedy látky, která je speciálně jemná, vysoce proti alergenní, a velice příjemná na kůži a obzvlášť pak sliznici. Dobře se přizpůsobí a nedráždí ani tu nejjemnější pokožku a sliznici. Díky tomu je příjemný při zavádění – nedrhne a naopak se velice dobře přizpůsobí.

Vibrátor Vibe Therapy ZEST má dokonalý tvar

Důležité je vyzvednout u vibrátoru Vibe Therapy Zest i jeho tvar, který sice na první pohled není nějak zvláštní a nápadný, ale právě to jej činí velice oblíbeným a u žen vyhledávaným. Navíc je vybaven speciálními drážkami, které zaručí skutečně dokonalý zážitek již při prvním použití. Jedná se o stimulační drážky, které perfektně vydráždí vagínu a způsobí ženě slíbenou slast.

Vibrátor Vibe Therapy ZEST má velikost pro nejlepší uspokojení

Někdy jsou lidé zklamaní z toho, jaká je velikost vibrátoru Vibe Therapy Zest, jenže vše není jen o velikosti. Navíc mnoho žen jistě potvrdí, že často s velkým penisem nelze uspokojivě používat všechny možné polohy, protože takový velký penis může být až nepříjemný a zcela zničit sexuální zážitek. Tvar i velikost vibrátoru Vibe Therapy Zest je naopak dostatečná k tomu, aby způsobila rozkoš. Navíc konec je mírně zahnutý, aby tak dosažení orgasmu i díky tvaru a drážkám bylo snadné.

Vibrátor Vibe Therapy ZEST - programy pro kvalitní zážitek

I když jde o poměrně nenápadný vibrátor (například oproti mega vibrátorům, jež vypadají jako skutečné penisy), má dost silné vibrace s pulzními programy. Stupně jsou sice možné jen tři a pulzních vibrací dohromady čtyři, ale způsobí mnohem více, než si žena zpočátku může představovat, protože rozdíl mezi jednotlivými intenzitami je značný a tak si pro dokonalou souhru každá žena jistě vybere to nejlepší.

Výhody i nevýhody Vibrátor Vibe Therapy ZEST

Velkou výhodou je, že je vibrátor Vipe Therapy Zest na dvě tužkové baterie, ale jejich výměna není úplně jednoduchá. To by měl výrobce zvážit a dovést k dokonalosti. Pak je také nutné vědět, že u tohoto vibrátoru nelze užívat žádné lubrikanty, jen ty na vodní bázi.

* AKCE!

nyní cena jen 699 Kč !

      (běžná cena od  1200 Kč)
    * expedujeme do 24 hod.
    * Dárek ZDARMA

   
    * Garance vrácení peněz

Kontakt

Vibrátor Vibe Therapy

Objednávky ihned po telefonu.

Dále by Vás mohlo zajímat

Přečtěte si návod jak vybírat vibrátory. Jedním z důležitých faktorů je materiál. Nejkvalitnější je lékařský silikon. Řada nejluxusnějších vibrátorů se skládá z těchto tří typů. Vibrátor Vibe Therapy SERENE, Vibrátor Vibe Therapy SUTRA a Vibrátor Vibe Therapy TRI pink nebo levander. Oblíbená novinka jsou Vibrátory Fun Factory, které se vyznačují velmi originálním vzhledem, zajímavým designem a realistickou podobou. Pro muže doporučujeme erotické pomůcky umělé vagíny a umělé zadečky pro nezapomenutelné zážitky.

Právě přišel čas na to vyzkoušet nový We Vibe 3 a zjistit, v čem je tato řada vibrátorů odlišná. V případě, že použijete správný anální vibrátor, získáte několikanásobně silnější orgasmus. Vyberte si podle gusta. Velký maxi dildo XXL je určen pro tvrdý sex, zatímco mini vibrátor můžete nosit i v kabelce