Vibrátory  

 

V I B E  T H E R A P Y

 

Dokonalý intenzivní prožitek

Proč Vibe Therapy

Erotický průmysl se řadí mezi nejrychleji se rozvíjející. Neustále změny a vylepšení můžeme pozorovat i v oblasti erotických pomůcek pro ženy. Mezi neoblíbenější sexuální pomůcku se řadí vibrátory, které už prošly určitým vývojem. Zatímco v minulosti vibrátor představoval ve většině případů penis velkých rozměrů, dnes si můžeme koupit vibrátory ve tvarech přesně přizpůsobených tělu ženy a v krásných barvách. Když toužíte po luxusu, funkčnosti, krásném designu a přijatelné ceně, rozhodněte se pro vibrátory řady Vibe Therapy.

Proč Vibe Therapy?

Vibrátory této značky se vyrábí z lékařského silikonu.

Tento materiál má mnohé výhody, jmenujme alespoň úplnou zdravotní nezávadnost (lékařský silikon je hypoalergení materiál), velmi rychlé přizpůsobení tělesné teplotě, měkkost a ohebnost.

Dalším důvodem proč se rozhodnou právě pro vibrátory Vibe Therapy jsou jejich chytré pulsní programy. Užijte si terapeutické vibrace s vibrátory Vibe Therapy.

* AKCE!

nyní cena jen 699 Kč !

      (běžná cena od  1200 Kč)
    * expedujeme do 24 hod.
    * Dárek ZDARMA

   
    * Garance vrácení peněz

Kontakt

Vibrátor Vibe Therapy

Objednávky ihned po telefonu.

Dále by Vás mohlo zajímat

Přečtěte si návod jak vybírat vibrátory. Jedním z důležitých faktorů je materiál. Nejkvalitnější je lékařský silikon. Řada nejluxusnějších vibrátorů se skládá z těchto tří typů. Vibrátor Vibe Therapy SERENE, Vibrátor Vibe Therapy SUTRA a Vibrátor Vibe Therapy TRI pink nebo levander. Oblíbená novinka jsou Vibrátory Fun Factory, které se vyznačují velmi originálním vzhledem, zajímavým designem a realistickou podobou. Pro muže doporučujeme erotické pomůcky umělé vagíny a umělé zadečky pro nezapomenutelné zážitky.

Právě přišel čas na to vyzkoušet nový We Vibe 3 a zjistit, v čem je tato řada vibrátorů odlišná. V případě, že použijete správný anální vibrátor, získáte několikanásobně silnější orgasmus. Vyberte si podle gusta. Velký maxi dildo XXL je určen pro tvrdý sex, zatímco mini vibrátor můžete nosit i v kabelce